Leden 2018

Prezident, volby a kryptidové

28. ledna 2018 v 17:33 | VAS
Viz článek níže

Příšery z Čech, Moravy a Slezska

28. ledna 2018 v 17:04 | Vojtěch Alberto Sláma
Permanentně se věnuji psaní o kryptozoologických příšerách. Když jsem se před lety krátce namočil do politiky, zjistil jsem, že žít vedle reálných oblud nechci a ani neumím. Psát o nich, to je ale něco úplně jiného...
Tak jsme si zvolili, koho jsem si zvolili. No a co, je to celkem slušný kryptid a alespoň víme, co od něho můžeme čekat. Zařadil bych ho někam do těžkotonážní skupiny, k obrovskému mokele membe. Hájí si své teritorium a tu a tam pomstychtivě převrhne tamním afroafričanům, kteří na něj mírumilovně míří harpunami, loďku. Unylý protikandidát je zase takové elegantní okřídlené kongamato. Občas se proletí nad močálem a s poněkud nesymetrickým zubatým úsměvem uloví antilopu. Někdy také s divokým povykem napadá hodné lidi, což od něj vůbec není hezké. Jeho pozorování je však dnes již jen velmi vzácné a zprávy o něm už prakticky ustaly. Uvidíme, kdo se v prezidentských volbách vynoří příště. Moc rád bych byl za znovuobjevení lidskoprávního Jíry. Tento moudrý kryptid to má v hlavě srovnané zcela mimořádně a navíc mi silně připomíná mou oblíbenou chupacabru. Takový tvorové jsou pro každou zemi opravdovým přínosem. Stejně jako všechno válcující sachamama, jejíž pouhý dech zabíjí neopatrné domorodce. Sachamama bývá často doprovázena zlým bělovlasým troglodytem matu taperem, pokrytým žlutavým pylem. Už jenom jeho objevení způsobuje u alergiků bouřlivé reakce.
Když budete ale obratně uskakovat a maskovat se, dá se to všechno v naší malé kotlince přežít. Za hranicemi na nás navíc číhají další pozoruhodné kryptozoologické fenomény, které zanedlouho obohatí naši mytologickou kryptofaunu - obří krokodýlí žába s makrelovitou tlamou, cochorhinové s kachními tlapami, napadající vše živé a naštěstí útočící pouze ve smečkách,napůl mytologičtí smrtonosní japonští sršni a mnozí další, Už se moc těším, protože právě dokončuji novou knihu Lexikon příšer, kde popisuji téměř tři stovky profláknutých i méně známých kryptidů. Takže mohu začít rovnou psát pokračování.
Zdravím Vás VAS

P. S. Pokud jste nějakou z výše uvedených příšer identifikovali, tak mi napište.

Copywriter - copywrighter (s copyrightem)

7. ledna 2018 v 16:42 | VAS
Už jsem dost velký a stanu se copywriterem!!!!

Z mé tvorby:

Na rozbitém hrnku zastřelili srnku. (Pro keramiky a myslivce...)

Sežral svazek mrkví a teď leží mrtvý. (Pro zelináře...)

Plazí se sem hadi, ukliďte to smradi. (Pro malé a velké nezbedy...)

Ve vesmíru žijí vši a blechy v míru. (Pro Evropskou unii...)

Nešiřte to dál, mám na to copyright!!!!!!!!!!!!!


Nejsem pouze copywriter, ale copywrighter.